Stefan Górnicki
This was published in the following publications on 10.09.2014:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 10.09.2014:
Głos Wielkopolski
Wyrażam serdeczne podziękowanie
ks. Proboszczowi Sławomirowi Baraniakowi za mszę św. pogrzebową.
Pani dr Bożenie Wierzbickiej i Paniom Pielęgniarkom.
Zarządowi Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego.
Za liczny udział w pogrzebie
dziękujemy Krewnym, wszystkim Kolegom i Radcom Prawnym, Przyjaciołom i Sąsiadom za złożone wieńce i kwiaty oraz intencje mszalne
Drogiemu nam
ś+p
Stefanowi Górnickiemu
serdeczne Bóg Zapłać
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load