Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatusiu , następne Święta Wielkanocne bez Ciebie za nami ...................​​Wspólnie wspominaliśmy Ciebie , kochanego tatkę i dziadka ! Tęsknimy !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


3yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 106 miesięcy ....................​​..........Kocham , Pamiętam , Tęsknie !

j


3yrs

Image chosen by user
Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...Tak bardzo brakuje mi dzisiaj Twojego buziaka !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko to już 105 miesięcy ....................​​........ Pamiętam i nigdy nie zapomnę, kocham i nigdy nie przestanę !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko chociaż dzień później to mimo wszystko ściskam Cię walentynkowo !!! Kocham Cię Tatusiu !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu , wczoraj był dzień Dziadka , mam nadzieję że Ty widzisz tam z góry jak my wszyscy tęsknimy i kochamy !! Cały czas tak samo , cały czas tak mocno !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko to już 104 miesiące .................... Tęsknię i to bardzo , kocham i to mocno !!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - czekałam ................ tak bardzo na Twojego buziaka , wiem że to niemożliwe ale nikt nie zabierze mi marzeń ! Kocham Cię bardzo Tatko !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 2023r. - 9 lat jesteśmy bez Ciebie ....................​​.. Zgasłeś nam jak świecy płomyk ... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostaje ...... Bo zawsze myślami jesteśmy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów.!

j


3yrs

Image chosen by user
"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Tato ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...Choć jesteś nieobecny wśród nas, zawsze miejsce przy stole, będzie czekało na Ciebie . Kocham Cię Tatko !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - dzisiaj Twoje imieniny ....... Najlepszego Tatko !!! Kocham Cię bardzo !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - wczoraj minęły 103 miesiące jak nie ma Ciebie z nami !!!! Kocham , pamiętam , tęsknie !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..

j


3yrs

End of content

No more pages to load