Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Znów kwiaty przyniosłam . Kwiaty na Twoje 80 urodziny ... Zapaliłam lampkę i posiedziałam na ławeczce. I rozmawiałam z Tobą przy zapalonej świeczce. I westchnęłam cicho szepcząc „Może Cię swoim bólem w ziemi otulę, Może Cię jasną nadzieją myśli moje ogrzeją. Tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej .............." Wszystkiego najlepszego mój kochany Tatusiu !!! Ciesz się życiem wiecznym!!!

j


3yrs

Image chosen by user
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłbyś ciągle Tatusiu wśród nas"...

j


3yrs

Image chosen by user
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Kocham Cię Tato !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


3yrs

Image chosen by user
Jest tylko taki jeden dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku. W złocie chryzantem przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy .............

j


3yrs

Image chosen by user
Za chwile już znicze zabłysną I święto Tych którzy odeszli I przyjdziemy do nich my którzy odejdziemy..........​​.

j


3yrs

Image chosen by user
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 101 miesięcy............​​..............Pamię​ć jest droższa od słów !

j


3yrs

Image chosen by user
Głęboka miłość panuje w naszych sercach tak długo, jak pamiętamy”.

j


3yrs

Image chosen by user
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3yrs

Image chosen by user
Tato - to już 100 miesięcy .................. Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko ..................

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko dzisiaj już 7 września , czas tak szybko ucieka.......... Ale i tak nie pozwala mi zapomnieć o rozmowach z Tobą , o dobrym słowie z Twoich ust , o sobotnich wieczorach ......... Kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu ....................​​...... bardzo mi Ciebie brakuje mój kochany !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3yrs

Image chosen by user
To już 99 miesięcy ....................​​...... Kocham Cię Tato , wciąż tak samo , wciąż tak mocno !

j


3yrs

Image chosen by user
Są Tato ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko - tęsknię za Tobą w myślach Cię tulę Tak bardzo próbuję pogodzić się z bólem ... Tak bardzo próbuję oddychać bez Ciebie Czy jest Ci tam dobrze? W tym pięknym niebie?

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiowi - z miłością !

j


3yrs

Image chosen by user
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


3yrs

Image chosen by user
To już 98 miesięcy ....................​​............. Kocham , pamiętam tęsknie !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Tatko to światełko !

j


3yrs

End of content

No more pages to load