MARTA BATKOWSKA

This was published in the following publications on 24.12.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 grudnia 2013 r. odeszła od nas, moja ukochana ŻONA, nasza MAMA, SIOSTRA, TEŚCIOWA i BABCIA</p>
<h4>śp. MARTA BATKOWSKA</h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się, w piątek 27 grudnia 2013r. o godz. 14:30 w kaplicy na cmentarzu w Przylepie.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 grudnia 2013 r. odeszła od nas, moja ukochana ŻONA, nasza MAMA, SIOSTRA, TEŚCIOWA i BABCIA

śp. MARTA BATKOWSKA

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się, w piątek 27 grudnia 2013r. o godz. 14:30 w kaplicy na cmentarzu w Przylepie.

Pogrążona w żałobie rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Natalia


11yrs

Image chosen by user

Natalia


11yrs

Image chosen by user

Natalia


11yrs

Image chosen by user
<p>Zasnęłaś . Na zawsze.</p> <p>Mam nadzieję że jesteś z Panem . </p> <p>I że tam jest Ci wspaniale. </p> <p>A tak naprawdę wszystkim nam Cię brakuję . Wierzę - i mam nadzieję .... że kiedyś znów Cię zobaczę...tej nadzieji nie tracę.</p> <p>A mi brakuje Ciebie , </p> <p>choć wiem że jesteś z naszym Panem w niebie...</p> <p>Bądź ze mną w moich myślach . </p> <p>Bądź ze mną kiedy jest mi źle . </p> <p>Nie odeszłaś- ty żyjesz. </p> <p>W lepszym świecie. </p> <p>Chociaż - Mi Ciebie brakuje , </p> <p>to mojej nadzieji nic nie zdominuje. </p> <p>Wierzę , że znów spotkamy się. </p> <p>W tym samym miejscu ....</p> <p>A mi brakuje Ciebie , </p> <p>choć wiem że jesteś z naszym Panem w niebie...</p>


11yrs

Image chosen by user

Czarek


11yrs

Image chosen by user

Vanessa


11yrs

Image chosen by user

Ula


12yrs

Image chosen by user

Nata


12yrs

End of content

No more pages to load