Krzysztof Żołędziewski

This was published in the following publications on 18.10.2013:
Dziennik Malborski

Odszedł zbyt szybko

Krzysztof Żołędziewski
Dyrektor Zespołu Szkół i Przedszkola
w Miłoradzu

Pogrążeni w smutku i żałobie żegnamy Cię dziś, Panie Dyrektorze.
Zostawiłeś nas tak nagle – a przecież nie tak miało być…
Tyle planów, marzeń dotyczących Twojej nowej szkoły…
Optymizm, pasja, troska o uczniów zawsze były sednem Twojej pracy.
Postaramy się kontynuować Twoje dzieło.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy serdecznego współczucia,
łączymy się z Wami w bólu.

Nauczyciele, pracownicy, uczniowie
Zespołu Szkół i Przedszkola
w Miłoradzu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Janusz zukowski .toronto ontario.​przyjacielu na zawsze jesteś w mojej pamięci .spoczywaj w spokoju.


10yrs

Image chosen by user

Limba


11yrs

Image chosen by user

Limba


12yrs

Image chosen by user

Limba


12yrs

Image chosen by user

Natalia Ciesla(​Mickiewicz)


12yrs

Image chosen by user
<p>Ku pamięci</p> <p> 1 listopada -----</p> <p><span>Czas cierpień, wspomnień, tęsknoty</span></p> <p>Czas gdzie nie ma miejscana ludzkie głupoty.</p> <p>To dla zmarłych hołd,dla tych co odeszli</p> <p>Dla tych co w inne życie już weszli.</p> <p>Może tam im jest lepiej niż tutaj....</p> <p>I na pewno tak jest</p> <p>A my tylko pokazujemy,że o nich pamiętamy</p> <p>przez zapalenia znicza gest.</p> <p>To jedyne w rokutakie smutne święto</p> <p>Gdzie nikt nie namawia do uśmiechu,płaczu nikt nie broni.</p> <p>Bo nie cierpieć nie nauczy nikt ludzi,gdy</p> <p>nagle ważna osobajuż nigdy się nie budzi...</p>


12yrs

Image chosen by user

Limba


12yrs

Image chosen by user

Limba


12yrs

End of content

No more pages to load