Bożenie Pawlak
This was published in the following publications on 19.02.2014:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 19.02.2014:
Głos Wielkopolski
Pani
Bożenie Pawlak
byłej Dyrektor
Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Syna
składają
Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie
Pani
Bożenie Pawlak
byłej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Puszczykowie
kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Syna
چP
Zbigniewa
składa
Burmistrz Miasta Puszczykowa
Andrzej Balcerek
wraz
z pracownikami Urzędu Miejskiego
End of content
No more pages to load