Marcin Pawlak

This was published in the following publications on 24.11.2014:
Gazeta Pomorska

W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki
(J. Tischner).

Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci mojego Przyjaciela i „Brata”

Marcina Pawlaka
„Dziadka”.

Rodzinie

wyrazy głębokiego współczucia,
słowa wsparcia i otuchy
składa

Marcin Świtalski
„Świtek”

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
25.11.2014 o godz. 12.00
w kościele pw Św. Królowej Jadwigi.
Pogrzeb odbędzie tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu parafii pw. Imienia NMP (Ruina) w Inowrocławiu.

Beach

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Marcina Pawlaka. Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia Rodzinie Zmarłego składa RODZINA GÓRSKICH

Można odejść na zawsze,by stale być blisko...
ks.J.Twardowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie

nasz kochany Syn i Braciszek

śp.
Marcin Pawlak
lat 38

Msza św.żałobna odprawiona zostanie
dnia 25.11.2014r. o godz.12:00
w kościele parafii pw.Św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia
o godz.13.00 na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina)
przy ulicy Marcinkowskiego.

Pogrążeni w smutku
RODZICE, SIOSTRA LIDIA wraz z MĘŻEM i DZIEĆMI

,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej"

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie

nasz kochany

śp.
Marcin Pawlak
lat 38

Pogrążeni w smutku
KAROLINA z RODZICAMI

PODZIĘKOWANIE

Wszystkim, którzy w tych bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal,
wspierali swoją osobą, sercem i dobrym słowem
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej

naszego najukochańszego syna, brata i partnera

śp.
Marcina Pawlaka

Dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym,
sąsiadom, współpracownikom, delegacjom

oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,Memoria"
Pana Waldemara Wójcika
za profesjonalną obsługę pogrzebu.

Wyrazy wdzięczności składają
RODZICE, SIOSTRA LIDIA i KAROLINA

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

MAŁGORZATA ROBERT KUNKEL


11yrs

Image chosen by user

irena


11yrs

Image chosen by user

Ewelina z Markiem


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Znajomi z Borkowa.


11yrs

Image chosen by user

Paulina "Siwa"


11yrs

End of content

No more pages to load