Tadeusz Nagórski
This was published in the following publications on 24.02.2010:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 24.02.2010:
Dziennik Bałtycki
W dniu 19 lutego 2010 r. zmarł
śp.
Tadeusz Nagórski
emerytowany pracownik Nadleśnictwa Kolbudy
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie dnia 24 lutego 2010 r. o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Sobowidzu.
Pogrzeb odbędzie się po mszy na cmentarzu parafialnym.
Składamy wyrazy żalu i głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
pracownicy Nadleśnictwa Kolbudy
End of content
No more pages to load
9yrs