Maria Magdalena Idzikiewicz-Ozolin
This was published in the following publications on 29.09.2014:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 29.09.2014:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Marii Magdaleny Idzikiewicz-Ozolin
wieloletniego Sędziego
Sądu Okręgowego w Gdańsku
w stanie spoczynku.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Prezes, Wiceprezesi, Dyrektor
Sądu Okręgowego w Gdańsku,
sędziowie i pracownicy
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 25 września odeszła z naszego grona
śp.
Maria Magdalena Idzikiewicz - Ozolin
Kochała ludzi i była dla nich wsparciem w kryzysie psychicznym.
Żegnamy Cię Magdo i dziękujemy, że byłaś wśród nas.
"Przyjaciele z GTZ"
End of content
No more pages to load