Michał Mizgalski

This was published in the following publications on 08.01.2014:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 3.01.2014 r.
zmarł nasz były długoletni pracownik

ś + p
Michał Mizgalski

Msza św. odbędzie się 8 stycznia 2014 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Brata Alberta w Koziegłowach.
Ceremonia pogrzebowa o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym w Czerwonaku.

Rodzinie zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia

składają:

Rada Nadzorcza, Zarząd, Klub Seniora, Związki Zawodowe
oraz pracownicy Dalkia Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatku.... Tyle lat.... Tak bardzo tęsknię..... Taka jestem samotna.... Kocham cię bardzo....

Anna Andrzejczak


1yr

Image chosen by user
Wesołych Świąt tam w niebie dla Ciebie Tatku . Kocham Cię i tęsknię.

Ania


5yrs

Image chosen by user
6 lat temu świat się zatrzymał. 6 lat temu przeżyłam najgorszy dzień w życiu.... Tak bardzo chciałabym cofnąć czas. Tak bardzo Tatku tęsknię...... sama w zaciszu mego serca.....

Anna Andrzejczak


6yrs

Image chosen by user
Tatku, Cały czas trudno bez Ciebie, Modlimy się o spokój Twojej duszy a Ty czuwaj proszę nad nami. Kocham Cię Ania

Anna Andrzejczak


6yrs

Image chosen by user
Tato tak mi źle

Ania


7yrs

Image chosen by user
Tato tak bardzo mi źle tak bardzo sama jestem. Kocham Cię bardzo Ania

Anna Andrzejczak


7yrs

Image chosen by user
Kochany nadchodzą kolejne święta Bożego Narodzenia i tak bardzo Ciebie brakuje tęsknię odpoczywaj w spokoju i badż zawsze z nami .Czekaj na mnie.

Maria Mizgalska


7yrs

Image chosen by user
<p>Tato czuwaj nad nami. Nad Slawkiem w drodze do domu i nami na polu czekających na informacje. Odpoczywaj w pokoju i chroni nas. Kocham Cię i tęsknię. Ania</p>

Gość


7yrs

<p>Tatku. Tak mi smutno. Tak bardzo za Tobą tęsknię. Kocham Cię. Ania </p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje urodziny chociaż bez Ciebie ale w moim sercu jestes z oczu płyną łzy i w dalszym ciągu boli bardzo brak Twojej obecności Maria


9yrs

Image chosen by user
Jest wigilia, kolejna bez Ciebie, kolejna samotana, w tym roku jeszcze smutniejsza, dzisiaj jestem zupełnie sama... Przyjdź do mnie, kocham cię Tatku


9yrs

Image chosen by user
Tak mi smutno... Taka sama zostałam....​Tęsknie... Ilekroć wchodzę na cmentarz mam nadzieję że to tylko zły sen i nie ma tam Twego grobu... Niestety zawsze jest...​Kocham Cie Tatku


9yrs

Image chosen by user
czas tak szybko leci kolejne święta bez Ciebie tak smutne z łezką w oku tęsknimy ogromnie zawsze w naszych sercach Maria


9yrs

Image chosen by user
kochanie tak bardzo mi żle i ciężko w dalszym ciągu bardzo tęsknię


9yrs

Image chosen by user
Tatku....​Kocham Cię...Bardzo


9yrs

Image chosen by user
Tatku, na wigilię zajżyj dzień wcześniej, sama z chłopcami będę, Sławek w pracy więc wigilii 24 nie będzie...


9yrs

Image chosen by user
Tęsknie, ale na f nie piszę, to tylko moja sprawa.... tak mi bardzo Tatku źle...


9yrs

Image chosen by user
Tatusiu, tęsknię.... Już nikt do mnie nie mówi Aniuchna... Już nikt nie przyjeżdża ot tak na herbatę...


9yrs

Image chosen by user
Tatusiu, tak bardzo jest mi źle.... A.


10yrs

Image chosen by user
Michał już 2 lata od tego smutnego dnia kiedy mój świat się zawalił .mimo to jesteś ciągle w moim sercu pamięc o Tobie ciągle żywa tak bardzo tęsknie czekaj na mnie Maria


10yrs

Image chosen by user
wszystko co najlepsze w tym grobie się miesci śmierć nam to zabrała prócz smutku i boleści.Tak bardzo Ciebie brakuje !!! Maria


10yrs

Image chosen by user
Tato, Wszystkiego najlepszego tam w niebie:) Do zobaczenia!


11yrs

Image chosen by user
Tak mi Ciebie Tato brakuje


11yrs

Image chosen by user
ania i chłopcy, tak bardzo tęsknimy


11yrs

End of content

No more pages to load