ELŻBIETA NOWAK

This was published in the following publications on 19.04.2013:
Gazeta Lubuska

Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite dłonie, przestało bić ukochane serce. Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 17 kwietnia 2013 roku odeszła od nas, w wieku 59 lat, moja ukochana ŻONA, MAMA, SIOSTRA, CÓRKA i BABCIA śp. ELŻBIETA NOWAK Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 22 kwietnia 2013 roku o godz. 10.30 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w bólu rodzina. Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kaplicy przy kościele św. Ducha w Zielonej Górze. Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kolejne święta bez Ciebie kochana siostro.Tęsknię za Tobą.

Ewa


6mos

Image chosen by user
Bardzo tęsknię Siorka

Ewa


1yr

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Ewa


1yr

Siorka to serduszko dla Ciebie

Ewa


1yr

Image chosen by user
Nie umiera ten co żyję w moim sercu.Kocham Cię Siorka

Ewa


1yr

Image chosen by user
Tęsknota trwa wiecznie to już 11 lat jak Ciebie Siorka nie ma .

Ewa


2yrs

Image chosen by user
Ten płomień dla Ciebie bo nigdy nie usiądziesz z nami przy wigilijnym stole.Kocham i tęsknię za Tobą Siorka

Ewa


2yrs

Image chosen by user
Siorka tęsknię za Toba

Ewa


2yrs

Tak trudno jest żyć, gdy się za kimś tęskni.....

Ewa


2yrs

Image chosen by user
Ciągle Cię szukam,a Ciebie nie ma. Tak bardzo tęsknię i jest mi smutno ,bo odszedł mój cały świat.To już 10 lat jak Ciebie nie ma. Kocham Cię Siorka

EWA


3yrs

Image chosen by user
Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych pozostają.Siorka kolejne święta bez Ciebie

Ewa


3yrs

Kochana zagram Tobie dzisiaj w ten wigilijny wieczór kolędę dla nieobecnych , kocham i tęsknię Siorka

Ewa


3yrs

Image chosen by user
Istnieją słowa które nie mówią nic...I cisza, która mówi wszystko //siorka tęsknię//

Ewa


3yrs

Image chosen by user
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, najlepiej wyraża go milczenie.To już 9 lat jak Ciebie nie ma.Kocham i tęsknię Siorka

Ewa


4yrs

Image chosen by user
Siorka wczoraj były Twoje urodziny bardzo tęsknię za Toba

Ewa


4yrs

Image chosen by user
Ten płomień dla Ciebie co nigdy nie usiadziesz z nami przy stole wigilijnym kocham i tęsknię za Tobą Siorka

Ewa


4yrs

Image chosen by user
To już 7 lat jak Cię nie ma tęsknię za Tobą

Ewa


5yrs

Image chosen by user
Kolejne świąta bez Ciebie bardzo mi Ciebie brakuje

Ewa


5yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje urodziny Siorka kocham Cie

Ewa


5yrs

Image chosen by user
Kolejne święta bez Ciebie tęsknię za Tobą siorka

Ewa


5yrs

Image chosen by user
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie .Kocham Cię siostrzyczko

Ewa


5yrs

Image chosen by user
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania, jak Ci co nie chcieli swym odejściem smucić, jak Ci co wierzyli w chwili rozstania, że niebawem ... wrócą”

Ewa


6yrs

Image chosen by user
Dzisiaj są urodz[ny- tak strasznie mi Ciebie brak

EWA


6yrs

Image chosen by user
Kolejne święta bez Ciebie kochana Siostrzyczko

Ewa


6yrs

End of content

No more pages to load