Aniela Hańska

This was published in the following publications on 04.09.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,<br />że 2 września 2010 roku odeszła od nas<br />ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,<br />BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA</p>
<h6><strong>śp.</strong><br /><strong>ANIELA HAŃSKA</strong></h6>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30<br />na starym cmentarzu komunalnym<br />przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p>rodzina</p>

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 września 2010 roku odeszła od nas
ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,
BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA

śp.
ANIELA HAŃSKA

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30
na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku

rodzina

Beach

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 2 września 2010 roku odeszła od nas ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA, BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA śp. ANIELA HAŃSKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 6 września 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Twoje lęki, w tym jednym dźwięku. Obsesyjna jedna nuta, uwięziona w sambie tej, Czy jej słodycz jest zatruta, Ty najlepiej o tym wiesz. Aga


11yrs

Image chosen by user
że jesteś sam. To nie znaczy wcale że odchodzisz już od siebie W chłodne dale, że masz oszaleć. Popatrz w nieba błękit a wygasną struny te


11yrs

Image chosen by user
Wokół nuty tej osnuta Twoja jasność, półcień, mrok. Czy sekunda, czy minuta, czy sto dni, czy tysiąc lat, Obsesyjna jedna nuta mówi Ci, że


11yrs

Image chosen by user
Jak było tak było, dziś prawo do róż Ma nawet żart i plotka Czy flirt był, czy miłość, nie zmieni się już Ta pani w tamtego podlotka Agulin


11yrs

Image chosen by user
Szanujmy wspomnienia,​smakujmy ich treść Nauczmy się je cenić Szanujmy wspomnienia, bo warto coś mieć Gdy zbliży się nasz fin de siècle. A


11yrs

Image chosen by user
Gonimy za szczęściem, sięgamy do gwiazd Na gwałt świat chcemy zmieniać Lecz to najważniejsz​e, co żyje gdzieś w nas To właśnie szanujmy wspom


11yrs

Image chosen by user
Co było, to było, co może być - jest A będzie to co będzie Lecz zawsze to miło, że nie brak nam miejsc Do których wracamy pamięcią Agnieszk


11yrs

Image chosen by user
Wspominamy dawne czasy z Witkiem


11yrs

Image chosen by user
We wspomnieniac​h z Iloną i Alexandrem z Siofok z Twoją opatrznością do przodu, nic na siłę, Agnieszka


11yrs

Image chosen by user
Wspomnienia rodzinne z powiewem majowego wiatru o truskawkowym zapachu. Na wszystko trzeba czasu,Twojej anielskiej cierpliwości Izrozumienia


11yrs

Image chosen by user
W pamięci z puchatymi stokrotkami i dużym czerwonym serduszkiem.​Naucz nas miec anielską cierpliwość tak jak Ty i zrozumienie dla InnychTwoja


11yrs

Image chosen by user
Wspomnienia nutka słodka z powiewem zapachu truskawkowej mięty wyplenić musi zakorzenioną manię żółtej goryczy kodowanej z tamtych lat


11yrs

Image chosen by user
Rodzinne spotkania i smutne spotkania rodzinne, ten czas tak szybko ucieka i życie się dalej kręci i kręci, lecz niestety już bez Was


11yrs

Image chosen by user
I znowu przyszła wiosna i ciepła słońca bryza.​Porządki zrobić w kątach to Twoja dewiza. Z Bernd z ogródkowo wspominamy Ciebie


11yrs

Image chosen by user
Nasze morze wspominamy z Willy i z sąsiadami,w Darłówku była piękna pogoda i prawdziwy szturm rozdmuchiwal wlosy i sypał piaskiem w nas


11yrs

Image chosen by user

Wiosennie w słońce ZszaloHenri


11yrs

Image chosen by user

W wspomnieniac​h ze Stolze i Je


11yrs

Image chosen by user

Z tamtych lat z Beatrycze wspo


11yrs

Image chosen by user

W rozmowie z ciocią Ewą


11yrs

Image chosen by user

Mal sehen was passiert ? Agnie


11yrs

Image chosen by user

W naszą rocznicę Zmyślą oTobie


11yrs

Image chosen by user

Częściej pogodnie wspomin. Cię


11yrs

Image chosen by user

Umiesz liczyć mówiłaś pamiętam


11yrs

Image chosen by user

Malinowo ze Stolze i Jensem


11yrs

End of content

No more pages to load