Aniela Hańska

This was published in the following publications on 04.09.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,<br />że 2 września 2010 roku odeszła od nas<br />ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,<br />BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA</p>
<h6><strong>śp.</strong><br /><strong>ANIELA HAŃSKA</strong></h6>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30<br />na starym cmentarzu komunalnym<br />przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p>rodzina</p>

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 września 2010 roku odeszła od nas
ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,
BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA

śp.
ANIELA HAŃSKA

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30
na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku

rodzina

Beach

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 2 września 2010 roku odeszła od nas ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA, BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA śp. ANIELA HAŃSKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 6 września 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Powidła są aromatyczne i jesień sentymentaln​o-​romantyczna, w myślach z mami Asią i Jensem


10yrs

Image chosen by user
Wszystko sie zmienia i my na szczęście również. Z naszym ciastem z Asią i Jensem


10yrs

Image chosen by user
Odkręcamy i zakręcamy tak od lat, tak od lat. Kryształowo i gorąco z Bernd


10yrs

Image chosen by user
Pełna energii i wigoru pozytwynie patrząc w pryszłość z Twoim poczuciem humoru i herbatkowo z Miri i Asią


10yrs

Image chosen by user
Zostac w kontakcie i zalatwiac swoje sprawy z lodowymi wspomnieniam​i z Asią


10yrs

Image chosen by user
Najlepiej pisać, aby sie uwolnić od napływającyc​h czarnych myśli zwątpienia i z uśmiechem przywitać nowe zdarzenia. W myśli o Tobie - Twoja Agnieszka


10yrs

Image chosen by user
Na naszej zaczarowanej górce z myślami w obłokach z Miri


10yrs

Image chosen by user
W krótkiej rozmowie o Naszych słabościach z Erikiem, spróbuj jeszcze raz to może pomoże. Sprawdźmy to się przekonamy, Agnieszka


10yrs

Image chosen by user
O Tobie w rozmowie z Frankiem i Yovylin


10yrs

Image chosen by user
Gorące upały i wspomnienia gorące w rozmowie z Włodkiem.


10yrs

Image chosen by user
Życie jest za krótkie aby się denerwować i być tylko przeciętnym. A jutro będzie nowy dzień i nowe wyzwania. Wspominamy z ciocią iBeatrycze


10yrs

Image chosen by user
Z przymrużenie​m oka patrz na świat i uśmiechaj się do innych to polowa sukcesu. Wspominamy Ciebie z Asią i jej mamą


10yrs

Image chosen by user
Twoja intuicja jest mi barzo pomocna i z Twoją przychylnosc​ią uda nam sie ten ruch. Zawsze jesteś w mojej pamięci Twoja Agnieszka


10yrs

Image chosen by user
Posiałam Twoją Maciejkę dwurogą inaczej Mathiola bicornis albo lewkonia przepięknie pachnąca Iodurzająca, pomału do przodu myślami zTobą A


10yrs

Image chosen by user
To co najwazniejsz​e jest w Naszym sercu. W magicznej aurze lata wspominamy tamte lata, z Naszym przeznaczeni​em i Twoim marzeniem Aga i Miri


10yrs

Image chosen by user
Nadzieja jest jak cukier w herbacie, nawet jeśli mała – zawsze osłodzi - myślami z Tobą A.


10yrs

Image chosen by user
Co było, to było, co może być - jest A będzie to co będzie, więc odprężmy sie i z myślą o Tobie powołuję się na Naszą intuicję Agnieszka


10yrs

Image chosen by user
Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. A


10yrs

Image chosen by user
Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Aga


10yrs

Image chosen by user
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą-​cytat F.Dostoje­​wskiego. Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności- Friedrich S.


10yrs

Image chosen by user
Spieszyć się nie należy i ze wszystkiego otrząsnąć się jak pies, całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę i o Tobie sobie przypomnę Agnieszka.


11yrs

Image chosen by user
Do przodu żyj, żyj kolorowo, marzenia najbarwniejs​ze miej, do przodu żyj, a daję słowo, napotkasz mnie na drodze swej.Z Twoją myślą Agniesz


11yrs

Image chosen by user
Wspominamy z Willy


11yrs

Image chosen by user
Że w miłości i pokuta u wrót nieba, piekła bram. Obsesyjna jedna nuta mówi Ci, że jesteś sam. Z Dieter i Ingrid w rozmowie o Tobie


11yrs

End of content

No more pages to load