Zofia Kubisz-Pajor
This was published in the following publications on 13.09.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 13.09.2014:
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Doktor
ZOFII KUBISZ-PAJOR
Długoletniego pracownika Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu,
byłego Dyrektora i wieloletniego Ordynatora
Oddziału Pulmonologii.
Przez cały okres swojej pracy w tutejszym szpitalu
odznaczała się wielką ofiarnością i poświęceniem,
nie szczędząc własnego czasu
ani bogatej wiedzy lekarskiej dla dobra chorego.
Była człowiekiem wielkiego serca, wspaniałą koleżanką.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłej
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego
im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Nowym Sączu
End of content
No more pages to load