Wiesława Muszyńska

This was published in the following publications on 22.07.2014:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 16.07.2014 r. zmarła moja kochana Siostra, Szwagierka, Ciocia, Kuzynka i Siostrzenica

śp. Wiesława Muszyńska

z domu Rogowska

lat 56

Pogrzeb odbędzie się 23.07.2014 r. (środa) o godzinie 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.

W smutku pogrążona Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!! Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
03.01.2023 - Bardzo bardzo tęsknimy!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!! PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!

Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!


3yrs

Image chosen by user
03.01.2023 - 65 ROCZNICA TWOICH URODZIN!!!!!!!!!!!!!​​!!! Nie będzie już, jak było - tęsknimy!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią sie cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są, dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole

Nie będzie już, jak było ........... Spoczywaj w pokoju !!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
03.01.2023 - 65 rocznica Twoich Urodzin Wiesiu!!!!!!!!!! Nie będzie już, jak było - tęsknimy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!! TĘSKNIMY!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
03.01.2023 - 65 rocznica Twoich Urodzin Wiesiu!!!!!!!!!! - niestety już dziewiąta bez CIEBIE... Czas wcale nie leczy ran!!!! On nam tylko pomaga przyzwyczaić się do tęsknoty za tym - co już nie wróci......

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
02.01.2023 - jutro Twoje URODZINY - PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!! - oczywiście Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3yrs

Odpoczywaj w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
02.11.2022 - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, dzień Zaduszny -- SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
I oczywiście Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
To już - 8 długich lat bez Ciebie - niewiarygodne!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!! Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!111

PAMIĘTAMY !!!!!!!!!!!!!!!!


4yrs

Image chosen by user
Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!


4yrs

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4yrs

Image chosen by user

H.S.


11yrs

End of content

No more pages to load