Krzysztof Polak

This was published in the following publications on 23.10.2013:
Gazeta Pomorska

"NON OMNIS MORIAR" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 października 2013 r. zmarł nasz Przyjaciel i Wujek Śp. KRZYSZTOF POLAK Żonie Hannie i dzieciom Piotrowi, Pawłowi i Kindze wyrazy współczucia składają Małgorzata i Henryk Kurowscy oraz Madzia, Waldek i Władek.

Beach

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł mój Kochany Mąż i Nasz Kochany Tatuś Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 25.10.2013 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego przy ulicy 800-lecia w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ulicy Libelta w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Żona z Dziećmi.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi i skarbnika Krzysia Polaka. Wyrazy współczucia Żonie Hannie, Dzieciom i Rodzinie składają Członkowie Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

"Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł nasz Kochany Kuzyn Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Pogrążona w smutku Rodzina Jarzyńskich, Dworczyńskich i Wołyńskich z dziećmi.

PODZIĘKOWANIE Wszystkim,którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele serca i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Krzysztofa Polaka Ks.proboszczowi Pawłowi Kowalskiemu,ks.kanonikowi Antoniemu Balcerzakowi, ks.proboszczowi Romanowi Szuldze,rodzinie,przyjaciołom,znajomym,sąsiadom, członkom Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im.Marii Konopnickiej w Inowrocławiu,koleżankom i kolegom z klasy IVc rocznik 1977 II LO im.Marii Konopnickiej,Wójtowi gminy Inowrocław i pracownikom Urzędu Gminy, przewodniczącemu Rady Gminy,radnym i sołtysom Gminy Inowrocław za modlitwę, pamięć,złożone wieńce i kwiaty,zamówione intencje mszalne oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA" pana Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne ,,Bóg zapłać" składa ŻONA z DZIEĆMI

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Spoczywaj w pokoju.T.​Staszak


12yrs

Image chosen by user

Jolanta Mielcarska


12yrs

Image chosen by user

odpoczywaj w pokoju


12yrs

Image chosen by user

Tomasz


12yrs

Image chosen by user

Magdalena Bus


12yrs

End of content

No more pages to load