Marek Tadeusz Stefaniak
This was published in the following publications on 06.09.2013:
Tydzień Obornicki
This was published in the following publications on 06.09.2013:
Tydzień Obornicki
Z żalem zawiadamiamy, iż dnia 29 sierpnia 2013 roku, odszedł od nas
Marek Tadeusz Stefaniak
Dyrektor Wielkopolskiego Centrum Pomocy Bliźniemu w Rożnowicach,
Członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR,
z MONAREM związany od 1988 roku.
Laureat licznych nagród i wyróżnień, m. in.: Pro Publico Bono
za Najlepszą Inicjatywę Obywatelską w roku 2000,
uhonorowany przez Prezydenta Miasta Poznania tytułem Wolontariusza Roku 2003.
Żegnamy Wspaniałego Człowieka i Niezastąpionego Przyjaciela.
Podopieczni, Pacjenci i Współpracownicy
End of content
No more pages to load