WIESŁAW PLUTA

This was published in the following publications on 20.09.2013:
Gazeta Lubuska

Łącząc się w smutku z Rodziną śp. WIESŁAWA PLUTY składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu. Odszedł od nas niezastąpiony Pracownik, życzliwy i pomocny Kolega. Zarząd i pracownicy LUG Light Factory Sp. z o.o.

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 września 2013 roku, w wieku 58 lat, odszedł od nas mój ukochany MĄŻ, nasz TATUŚ, TEŚĆ i DZIADEK śp. WIESŁAW PLUTA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 20 września 2013 roku, mszą świętą o godz. 15.30 w kaplicy w Łężycy. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy że już koniec , że nie wróci, że nikt tego nie odwróci pozostały nam wspomnienia, smutek w sercu łza na twarzy, której nikt nie zauważy. Spoczywaj w pokoju.

H.


3yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci. IX

H


3yrs

Image chosen by user
Coś się kończy, coś odchodzi w dal. Swiatełko pamięci.

H.


3yrs

Image chosen by user
Coś się kończy, coś odchodzi w dal. Swiatełko pamięci.

H.


3yrs

Image chosen by user
Coś się kończy, coś odchodzi w dal. Swiatełko pamięci.

H.


3yrs

Image chosen by user
Noworoczne światełko pamięci.Spoczywaj w pokoju.

H.


4yrs

Image chosen by user
Świąteczne światełko pamięci.

H.


4yrs

Image chosen by user
"Istniejemy póki ktoś o nas pamięta " .Światełko pamięci.

H.


4yrs

Image chosen by user
Swiatełko pamieci. .

H.


4yrs

Image chosen by user
I choć Ich płomień życia zgasł, To myśli o Nich są przecież w nas.

H.


5yrs

Image chosen by user
Życie jest tylko snem w drodze do śmierci.

H.


5yrs

Image chosen by user
Na tamten świat nikt się nie spóżnia, a niektórzy są tam nawet przed czasem. Spoczywaj w pokoju.

H.


5yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju. Światełko pamięci.

H.


6yrs

Image chosen by user
Świąteczne światełko pamięci . Spoczywaj w pokoju.

H.P.


6yrs

Image chosen by user
światełko pamięci. Spoczywaj w pokoju.

H.P.


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam !!! Spoczywaj w pokoju

H.P.


6yrs

Image chosen by user
Wielkanocne światełko pamięci. Spoczywaj w pokoju.

H.P.


7yrs

Image chosen by user
Nic się już nie powtórzy, nie będzie tak jak było.Światełko pamięci- Spoczywaj w pokoju.

H.


7yrs

Image chosen by user
Są chwile ,które nigdy nie wrócą , ale w pamięci będą trwać wiecznie.

H.P.


7yrs

Image chosen by user
Wigilijne światełko pamięci. Spoczywaj w pokoju.

H.


7yrs

Image chosen by user
światełko pamięci .Spoczywaj w pokoju.Pamiętamy!

H.


7yrs

Image chosen by user
Jesteś nadal w naszych sercach- Światełko pamięci.

H.


7yrs

Image chosen by user
<p>Spoczywaj w pokoju. Promyczek pamięci do Nieba. </p>

HP


7yrs

Image chosen by user
<p>Wielkanocne światełko pamięci .Spoczywaj w pokoju.</p>

H.P.


8yrs

End of content

No more pages to load