Jadwiga Wryk
This was published in the following publications on 29.10.2013:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 29.10.2013:
Echo Dnia
Z wielkim bólem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 października 2013 r. zmarła długoletnia, zasłużona, emerytowana pracownica Urzędu Miejskiego w Sandomierzu - Skarbnik Miasta Sandomierza, nasza Kochana Koleżanka Ś. P. JADWIGA WRYK Cześć Jej pamięci! Żegnamy Ją z ogromnym smutkiem i najwyższym szacunkiem. Odeszła od nas na zawsze, ale zachowamy Ją w dobrych wspomnieniach i serdecznej pamięci jako wspaniałego, charyzmatycznego fachowca, i dobrego człowieka. Najszczersze kondolencje pełne głębokiego współczucia składają najbliższym, rodzinie i przyjaciołom Zmarłej Jerzy Borowski Burmistrz Sandomierza wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Sandomierzu
End of content
No more pages to load