MIROSŁAW STENŻEWSKI

This was published in the following publications on 11.02.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 09.02.2014 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Brat i nasz Tata

śp. MIROSŁAW STENŻEWSKI

lat 54

Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 12 lutego 2014 r. o godz. 7.30 w Bazylice. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.30 na cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Pogrążone w smutku Żona i Dzieci

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
6 lat

Grazyna stenzewska


6yrs

Życie jest krajobrazem...wiele w życiu się zmienia. Dzisiaj jesteśmy razem ,jutro zostaną wspomnienia.

G,S


7yrs

<h5>Wystarczy jedna osoba, by ożyło pustkowie i wystarczy jej brak, aby wielkie miasto wydało się puste."</h5><p>LIDIA JASIŃSKA</p>

GRAŻYNA STENŻEWSKA


8yrs

<h4><a href="http://www.aforyzmy.com.pl/pamiec-i-wspomnienia/wspomnienia-sa-jak-perly-maja-w-sobie-cos-z-klejnotow-i-cos-z-lez" title="http://www.aforyzmy.com.pl/pamiec-i-wspomnienia/wspomnienia-sa-jak-perly-maja-w-sobie-cos-z-klejnotow-i-cos-z-lez">Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z łez.</a></h4>

Grażyna Stenżewska


8yrs

Image chosen by user
Pamięć w nas wiecznie żywa....


9yrs

Image chosen by user
Idziemy przez ten świat samotnie,ale jeśli mamy szczęście ,to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie.


9yrs

Image chosen by user
Chociażbym chodziła ciemną doliną zła się nie ulęknę bo jesteś ze mną...ech już Cię nie ma.


9yrs

Image chosen by user
Mirka


9yrs

Image chosen by user
.:Nic nie dane jest Na zawsze Nawet niebo ponad głową Ma swój kres Nic nie dane jest Na zawsze;


9yrs

Image chosen by user
.....​Wszystko ma swój czas I przychodzi kres na kres Gdybym kiedyś odszedł stąd Nie obrażaj się na śmierć....


9yrs

Image chosen by user
Niech miłość nasza utuli Cię we śnie ,bo żadne rozstanie nie trwa wiecznie.


9yrs

Image chosen by user
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.......​Louisa Studier


9yrs

Image chosen by user
Trudno zapomnieć o kimś ,kto dał tak wiele do zapamiętania​.


9yrs

Image chosen by user
Przestał Być częścią życia, ale nie naszego. Jak moglibyśmy uważać za zmarłego tego, który żyje w naszych sercach?


10yrs

Image chosen by user
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi.Są słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. Są takie osoby na myśl których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.


10yrs

Image chosen by user
Gdzie dzisiaj Ty tam będę ja, u Ciebie mgły, i u nas mgła, za Tobą kres, przed nami dal, Jak Ciebie żal, jak bardzo żal.


10yrs

Image chosen by user
Każdy człowiek, nawet najskromniej​szy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość..​."


10yrs

Image chosen by user
...TU CIEBIE NIE MA, LECZ JESTEŚ PRZECIEŻ… I POZOSTANIESZ W JASNYM ŚWIECIE, JEST COŚ, CO MROKOM SIĘ OPIERA, JEST PAMIĘĆ. A ONA NIE UMIERA...\"


10yrs

Image chosen by user
Jak gwiazda gdy nagle zgaśnie w oddali, tak tyś pośród nas znikłeś, smutniśmy zostali


10yrs

Image chosen by user
Uwiędło jedno życie I w kraj odeszło cieni. Tyle się odmieniło, A świata to nie zmieni.


10yrs

Image chosen by user
L.S


10yrs

Image chosen by user
„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”


10yrs

Image chosen by user
NIE PRZESTAJEMY TĘSKNIC MIMO UPŁYWU CZASU;​ZANIKAJACYCH WSPOMNIEŃ.​UCZYMY SIĘ JEDYNIE ŻYĆ TĘSNOTĄ WIERZYĆ;ŻE JUŻ JEJ NIE MA.


10yrs

Image chosen by user
Pamięć jest w nas


10yrs

End of content

No more pages to load