Tomasz Homa
This was published in the following publications on 05.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 05.02.2014:
Dziennik Polski
Odszedł do Pana
Człowiek Dużego Formatu
ŚP
dr n. med. Tomasz Homa
Niedościgniony wzór
Prawości, Dobroci, Mądrości
Najdzielniejszy z dzielnych
w walce z chorobą.
Żegnamy Cię z wielkim żalem, Tomku.
Halinka i Mariusz
Grażyna i Zbyszek
Najbliższym
składamy wyrazy współczucia.
Ze szczerym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med. Tomasza Homy
wspaniałego lekarza i człowieka.
Mimo walki z chorobą, do ostatnich chwil pomagał chorym.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przyjaciele z Medycyny Praktycznej
W dniu 1 lutego 2014 roku zmarł
nasz Ukochany Syn, Mąż, Tata i Przyjaciel
ŚP.
dr med. Tomasz Homa
1961 - 2014
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek,
10 lutego 2014 r., o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców.
Pogrążona w smutku i żałobie
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Zamiast kwiatów prosimy składać datki u wolontariuszy Hospicjum Św. Łazarza.
Podziękowanie
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom
uczestniczącym w ostatniej drodze
Naszego Kochanego Syna, Męża i Taty
śp.
dr. med. Tomasza Homy
Szczerze dziękujemy za ciepłe, płynące z serca słowa wypowiedziane nad Jego grobem,
pełne życzliwości i otuchy.
Prosimy o pamięć o Nim i modlitwę w Jego intencji.
Najbliżsi
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela
dr. n. med. Tomasza Homę
Był wybitnym Lekarzem, w pełni oddanym Pacjentkom.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego żalu.
Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie wraz z Zespołem
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. n. med. Tomasza Homy
Aktywnego Członka Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Wieloletniego pracownika Katedry Ginekologii i Położnictwa.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przewodniczący i Zarząd
Małopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Dla
Przyjaciela i Lekarza
Śp. Tomka Homy
Ostatnie Podziękowanie
Trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze długo powinien być z nami - dlatego nazywamy to ostatnim podziękowaniem dla Naszego Kochanego Tomka - nieodżałowanego, najlepszego Przyjaciela, Ojca Chrzestnego naszego starszego synka.
Dziękujemy Ci, Tomku, za wszystko. Dziękujemy za Twoją opiekuńczość i oddanie. Byłeś dla nas oparciem i ostoją w najważniejszych chwilach naszego życia - i towarzyszyłeś w nich przez wiele, wiele lat - oddając nam bezinteresownie swój czas, wiedzę i emocje. Kochałeś swój zawód, byłeś niemal bez reszty oddany innym potrzebującym Cię ludziom, ale w swoim zapracowanym życiu ZAWSZE znajdowałeś czas dla naszej rodziny. Każdego dnia toczyłeś niewyobrażalnie heroiczną walkę z nieuleczalną chorobą, znosząc wszystkie cierpienia z pogodą ducha, uśmiechem i niebywałą wolą życia - wiedziałeś, jak bardzo byłeś nam wszystkim potrzebny.
Ponad 11 lat temu sprawiłeś, że na świecie pojawił się nasz synek, a potem dwoje następnych - dzieląc z nami radość ich narodzin. Dziś brakować nam będzie Ciebie, Twojej odwagi, poczucia humoru, siły, cierpliwości - wszystkiego, co sprawia, że byłeś wyjątkowym Człowiekiem i Lekarzem. Wielkim szczęściem i wyróżnieniem było móc spotkać Cię w naszym życiu... dlatego NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH...
Ewa, Jerzy, Twój Adaś, Jerzyk jr, Zuzia Sadowscy i Dusia
Serdecznie przepraszam Bliskich Zmarłego
śp.
dr. med. Tomasza Homy
za opublikowanie nekrologu na łamach Dziennika Polskiego
w terminie niezgodnym z życzeniem Rodziny.
Z mojej winy nekrolog ukazał się w sobotę 8 lutego zamiast w piątek 7 lutego.
Kazimiera Dużyk
End of content
No more pages to load
Irena Z. Doktorze Bóg zapłać
12yrs
RENATA
12yrs
Agnieszka
12yrs
Emilia K. z rodzina
12yrs
Małgorzata
12yrs
Dominika
12yrs
Małgorzata
12yrs
alina
12yrs
Rafał
12yrs
Anna
12yrs
Pacjentka i 2 synów
12yrs
Anna Płażek
12yrs
Paulina z Mężem Dziękujemy
12yrs
Katarzyna M. Dziękuję.
12yrs
pacjentka
12yrs
Iwona Żegnaj Przyjacielu
12yrs
Justyna - pacjentka
12yrs
Elżbieta Zienkowska
12yrs
pacjentka
12yrs
Mama z malenstwem
12yrs
Pacjentka od wielu lat
12yrs
Pacjentka
12yrs
Doktorze-dziękuję-Marta
12yrs
Iwona M.
12yrs