Tomasz Homa
This was published in the following publications on 05.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 05.02.2014:
Dziennik Polski
Odszedł do Pana
Człowiek Dużego Formatu
ŚP
dr n. med. Tomasz Homa
Niedościgniony wzór
Prawości, Dobroci, Mądrości
Najdzielniejszy z dzielnych
w walce z chorobą.
Żegnamy Cię z wielkim żalem, Tomku.
Halinka i Mariusz
Grażyna i Zbyszek
Najbliższym
składamy wyrazy współczucia.
Ze szczerym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med. Tomasza Homy
wspaniałego lekarza i człowieka.
Mimo walki z chorobą, do ostatnich chwil pomagał chorym.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przyjaciele z Medycyny Praktycznej
W dniu 1 lutego 2014 roku zmarł
nasz Ukochany Syn, Mąż, Tata i Przyjaciel
ŚP.
dr med. Tomasz Homa
1961 - 2014
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek,
10 lutego 2014 r., o godz. 11.00
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ul. Powstańców.
Pogrążona w smutku i żałobie
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Zamiast kwiatów prosimy składać datki u wolontariuszy Hospicjum Św. Łazarza.
Podziękowanie
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom
uczestniczącym w ostatniej drodze
Naszego Kochanego Syna, Męża i Taty
śp.
dr. med. Tomasza Homy
Szczerze dziękujemy za ciepłe, płynące z serca słowa wypowiedziane nad Jego grobem,
pełne życzliwości i otuchy.
Prosimy o pamięć o Nim i modlitwę w Jego intencji.
Najbliżsi
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego Przyjaciela
dr. n. med. Tomasza Homę
Był wybitnym Lekarzem, w pełni oddanym Pacjentkom.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy szczerego żalu.
Kierownik Kliniki Położnictwa i Perinatologii
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie wraz z Zespołem
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. n. med. Tomasza Homy
Aktywnego Członka Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Wieloletniego pracownika Katedry Ginekologii i Położnictwa.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Przewodniczący i Zarząd
Małopolskiego Oddziału
Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Dla
Przyjaciela i Lekarza
Śp. Tomka Homy
Ostatnie Podziękowanie
Trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze długo powinien być z nami - dlatego nazywamy to ostatnim podziękowaniem dla Naszego Kochanego Tomka - nieodżałowanego, najlepszego Przyjaciela, Ojca Chrzestnego naszego starszego synka.
Dziękujemy Ci, Tomku, za wszystko. Dziękujemy za Twoją opiekuńczość i oddanie. Byłeś dla nas oparciem i ostoją w najważniejszych chwilach naszego życia - i towarzyszyłeś w nich przez wiele, wiele lat - oddając nam bezinteresownie swój czas, wiedzę i emocje. Kochałeś swój zawód, byłeś niemal bez reszty oddany innym potrzebującym Cię ludziom, ale w swoim zapracowanym życiu ZAWSZE znajdowałeś czas dla naszej rodziny. Każdego dnia toczyłeś niewyobrażalnie heroiczną walkę z nieuleczalną chorobą, znosząc wszystkie cierpienia z pogodą ducha, uśmiechem i niebywałą wolą życia - wiedziałeś, jak bardzo byłeś nam wszystkim potrzebny.
Ponad 11 lat temu sprawiłeś, że na świecie pojawił się nasz synek, a potem dwoje następnych - dzieląc z nami radość ich narodzin. Dziś brakować nam będzie Ciebie, Twojej odwagi, poczucia humoru, siły, cierpliwości - wszystkiego, co sprawia, że byłeś wyjątkowym Człowiekiem i Lekarzem. Wielkim szczęściem i wyróżnieniem było móc spotkać Cię w naszym życiu... dlatego NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH...
Ewa, Jerzy, Twój Adaś, Jerzyk jr, Zuzia Sadowscy i Dusia
Serdecznie przepraszam Bliskich Zmarłego
śp.
dr. med. Tomasza Homy
za opublikowanie nekrologu na łamach Dziennika Polskiego
w terminie niezgodnym z życzeniem Rodziny.
Z mojej winy nekrolog ukazał się w sobotę 8 lutego zamiast w piątek 7 lutego.
Kazimiera Dużyk
End of content
No more pages to load
Agnieszka Gawrońska
12yrs
Ola. Dziękuje za wszystko.
12yrs
Edyta
12yrs
Dariusz Radecki szkolny kolega
12yrs
Dziękuję Doktorze,pacjentka
12yrs
Jolanta Dziękujemy za wszystko
12yrs
Ewa i Krzys
12yrs
Aneta (pacjentka)
12yrs
emilia
12yrs
Kinga z córeczkami
12yrs
Emilia z synkiem 03.04.2014
12yrs
Krystyna
12yrs
Dorota M.
12yrs
Ewa
12yrs
Kinga
12yrs
Alicja (pacjentka)
12yrs
Sylwia Pierożek
12yrs
Joanna (pacjentka)
12yrs
Katarzyna
12yrs
Katarzyna pacjentka
12yrs
Angelika ( pacjentka)
12yrs
Iwona I Aleksander Zaborscy
12yrs
Monika Gaudyn
12yrs
Magda
12yrs