Sebastian MALINOWSKI

This was published in the following publications on 14.07.2010:
Nowa Trybuna Opolska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 lipca 2010 r. w wieku 34 lat zmarł nasz ukochany Mąż, Tato, Syn, Brat, Zięć Sebastian MALINOWSKI Msza św. w dniu 15.07. 2010 r. o godz. 9.00 w kościele św. Jacka przy ul. Tysiąclecia. Pogrzeb odbędzie się o godz. 10.00 na cmentarzu w Kolonii Gosławickiej Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 lipca 2010 r. w wieku 34 lat zmarł nasz ukochany Mąż, Tato, Syn, Brat, Zięć Sebastian MALINOWSKI Msza św. w dniu 15.07. 2010 r. o godz. 9.00 w kościele św. Jacka przy ul. Tysiąclecia. Pogrzeb odbędzie się o godz. 10.00 na cmentarzu w Kolonii Gosławickiej Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pokój Twojej Duszy

Inga


4yrs

Image chosen by user

w


11yrs

Image chosen by user

w


12yrs

Image chosen by user

w


12yrs

Image chosen by user

Bondi


13yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


13yrs

Image chosen by user

Inga


13yrs

Image chosen by user

Inga


13yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


13yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


13yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


13yrs

Image chosen by user
<p>Asia 10.08.2012</p> <p><span>To już nie te drzwi </span><br /><span>To już nie ten dom </span><br /><span>Wciąż szukamy swych miejsc </span><br /><span>Daleko stąd </span><br /><span>Tam gdzie noc gubi mrok </span><br /><span>Dzień traci blask </span><br /><span>Tam gdzie człowiek już chce </span><br /><span>Tylko prawde znać </span><br /><span>Wiem żę zdrada to grzech </span><br /><span>Wiem że okno to zmierzch </span><br /><span>Wiem że usta to krzyk </span><br /><span>Znam to tak jak i Ty </span><br /><span>Wiem że jesteś u stóp </span><br /><span>Swych szklanych gór </span><br /><span>Aby wspinać się </span><br /><span>I opadać w dół </span><br /><span>Może właśnie tego chce od Ciebie Bóg </span><br /><span>Abyś szukał do niego ciągle nowych dróg </span><br /><span>Jeśli jesteś gdzieś tam </span><br /><span>Między ziemią a snem </span><br /><span>Przejdź jak burza przez próg </span></p> <p><span><span>I nie pukaj do drzwi</span><br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user

Mariusz Hofman


13yrs

Image chosen by user
<p>Asia 10.07.2012</p> <p><span> Nie wiem, kochanie jak jest w niebie. </span></p> <p><span>Nie pytajcie mnie, nie wiem, </span><br /><span>Nie spotkałem jeszcze ciebie. </span><br /><span>Jestem pewien, że </span><br /><span>W górze pełno ciebie jest, </span><br /><span>Powietrze ma twój zapach, </span><br /><span>Głosem twoim mówi do mnie ktoś. </span><br /><span>Dla mnie za wysoko tam, </span><br /><span>Ale wiem, że musi być. </span><br /><span>To, co najlepsze dla ciebie, </span><br /><span>Co pozwoli żyć. </span><br /><span>Ja czekam, czekam, czekam, </span><br /><span>Oczy mam otwarte, </span><br /><span>Złap mnie za rękę </span><br /><span>I ze mną chodź. </span><br /><span>Nie wiem, kochanie jak jest w niebie. </span><br /><span>Nie pytajcie mnie, nie wiem, </span><br /><span>Nie spotkałem jeszcze ciebie. </span><br /><span>Jestem pewien, że </span><br /><span>Jeden tylko Bóg to wie, </span><br /><span>Czy odnajdę twoje ślady, </span><br /><span>Czy w ogóle pozostawiasz je. </span><br /><span>Jeśli tylko jesteś tu, </span><br /><span>Dobrze wiem ze muszę mieć, </span><br /><span>To, co najlepsze dla ciebie, </span><br /><span>Co pozwoli żyć. </span><br /><span>Ja czekam, czekam, czekam, </span><br /><span>Oczy mam otwarte, </span><br /><span>Złap mnie za rękę </span><br /><span>I ze mną chodź. </span><br /><span>Nie wiem, kochanie jak jest w niebie. </span><br /><span>Nie pytajcie mnie, nie wiem, </span></p> <p><span><span>Nie spotkałem jeszcze ciebie.</span><br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


13yrs

Image chosen by user
<p>Asia 10.05.2012</p> <p><span>Chcę znów pić.</span></p> <p><span>Wczoraj niewinni tak,</span><br /><span>Dzisiaj pionki w grze,</span><br /><span>Wczoraj błękitny wiatr,</span><br /><span>Dzisiaj duszny zły sen.</span><br /><span>Z drugiej strony mych snów</span><br /><span>Wszystko lepszy ma smak,</span><br /><span>Bo w powietrzu jest luz</span><br /><span>I muzyka wciąż gra.</span><br /><span>Za ostatni grosz</span><br /><span>Kupię dziś chociaż cień</span><br /><span>Tamtych dni.</span><br /><span>Za ostatni grosz</span><br /><span>Wino z zielonych lat</span></p>


14yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


14yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


14yrs

Image chosen by user
<p>Asia 10.04.2012</p> <p><span>Z żalu, co przygniata Cię,</span><br /><span>Z czarnej nocy pełnej łez,</span><br /><span>Nawet z beznadziei złej,</span><br /><span>Podniesiesz się,</span><br /><span>Choćbyś już kamieniem był,</span><br /><span>Choćbyś zwątpił albo pił,</span><br /><span>Choćbyś całkiem był na dnie,</span><br /><span>Podniesiesz się.</span><br /><span>Choćbyś wyparł się</span><br /><span>Swych korzeni, bogów swych,</span><br /><span>Spotkasz ludzi, co</span><br /><span>Pokażą drogę Ci.</span><br /><span>Z głodu, który zjada sny,</span><br /><span>Z gęstych, obojętnych dni,</span><br /><span>Nawet z dna, co nie ma dna,</span><br /><span>Potrafisz wstać.</span><br /><span>Choćbyś ogień w sobie zgniótł,</span><br /><span>Choćbyś zabił w sobie bunt,</span><br /><span>Jeśli iskrę wiary masz,</span><br /><span>Potrafisz wstać.</span><br /><span>Wznieś serce nad zło,</span><br /><span>Znajdź drogę przez mrok,</span><br /><span>Wzleć ptakiem nad mgły,</span><br /><span>W obłokach mieszka świt</span><br /><span>Wznieś serce nad zło</span><br /><span>Choćbyś wyparł się</span><br /><span>Swych korzeni, bogów swych,</span><br /><span>Spotkasz ludzi, co</span><br /><span>Pokażą drogę Ci.</span><br /><span>Wznieś serce nad zło...</span></p>


14yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


14yrs

Image chosen by user

Asia i Qba


14yrs

Image chosen by user
<p><span>Białym latawcem dzień wypłynął </span><br /><span>Nad wzgórzami biała sukienka </span><br /><span>Sen się skończył ale nie minął</span><br /><span>Stoi w oknie stoi panienka. </span><br /><span>Popłyniemy białym latawcem </span><br /><span>On przyrzeka ona mu wierzy </span><br /><span>Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce </span><br /><span>Ktoś na alarm w górę uderzył. </span><br /><span>Płyną, płyną, płyną nad ciszą </span><br /><span>Pewnie siebie już nie usłyszą </span><br /><span>On ją woła ona nie słyszy </span><br /><span>Sen bezsenny sen ją kołysze </span><br /><span>On latawcem białym na niebie </span><br /><span>Ona płynie dokoła siebie </span><br /><span>Płoną chmury w pijanej bieli </span></p> <p><span><span>Rozpłynęli się rozpłynęli</span><br /></span></p>


14yrs

Image chosen by user

Inga


14yrs

Image chosen by user
<p>Asia 10.02.2012</p> <p><span>Dziś, gdy Ciebie mi brak,</span><br /><span>I gdy stało się tak,</span><br /><span>Że odeszłaś już,</span><br /><span>I nie wrócisz tu,</span><br /><span>Muszę być sam.</span><br /><span>Że, nie wrócisz już wiem,</span><br /><span>Czas upływa jak sen,</span><br /><span>Zgubiłem Twój ślad,</span><br /><span>I teraz w świat, pójdę już sam</span><br /><span>Żeby tak, bez Ciebie,</span><br /><span>Bez Ciebie być,</span><br /><span>Szare są dni, słońca w nich brak,</span><br /><span>Gdzie jesteś, gdzie jesteś Ty ?</span><br /><span>Chciałbym Cię widzieć tu,</span><br /><span>Mój jedyny śnie,</span><br /><span>I przez życie tylko z Tobą, </span><br /><span>tylko z Tobą iść.</span><br /><span>Chciałbym Cię widzieć tu,</span><br /><span>Mój jedyny śnie,</span><br /><span>I przez życie tylko z Tobą, </span><br /><span>tylko z Tobą iść.</span><br /><span>Lecz nie wrócisz,</span><br /><span>Już wiem,</span><br /><span>Czas upłynął jak sen</span><br /><span>Zgubiłem Twój ślad,</span><br /><span>I teraz w świat, pójdę już sam</span></p>


14yrs

End of content

No more pages to load