Jagoda Jędrak

This was published in the following publications on 10.01.2014:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Tęsknie Jadzik</p>

J


7yrs

<p>dzisiaj nasza Jagódka miała by 15 lat .... tęsknimy... kochamy </p>

M


7yrs

<p>Tęsknimy ,kochamy </p>

My


7yrs

<p>Jagódko Kochana ...Ty wiesz....;(</p>

Mama


7yrs

<p>Mój największy Skarbie dziękuję, że o mnie pamiętasz.Przychodź do mnie codzień. Kocham Cię moje Słoneczko

A


8yrs

<p>4 lata bez Ciebie Jagódko smutne i puste </p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>Dla pięknego Aniołka</p>


8yrs

Serce pęka z rozpaczy

4 lata temu Twoje serduszko jeszcze biło mój Skarbie a dziś głucha cisza smutek i tęsknota.


8yrs

Moje serce jest przepełnione bólem

Jagódko kocham Cię


8yrs

<p><!--filtered--> Kolejny rok bez Ciebie Jagódka;(</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>"W mojej głowie wojna myśli niespokojnych, między ziemią a niebem szukamy się, tak dalecy od siebie jak gwiazdy dwie..."</p><p>Jagódka, ten ból jest nie do zniesienia...wypala od środka nicością</p>


8yrs

<p><!--filtered--> Strasznie tęsknimy córeczko</p>


8yrs

<p>:( ;( ;( nie ma świąt bez Ciebie</p>


8yrs

<p>Smutne Święta bez Ciebie</p>

Gość


8yrs

Moje serce jest przepełnione bólem

gdzie jesteś Jagódko?


8yrs

Image chosen by user
<p>Jagódko, bądź dla innych ANIOŁEM</p>


8yrs

Image chosen by user
Sloneczko nasze Kochamy Cie


8yrs

Image chosen by user
Dziś są TWOJE Urodziny.... moje kochane słoneczko


8yrs

Image chosen by user
Jutro 6.10 Twoje urodzinki...​i moje jedno życzenie...​życzę Tobie żeby się spełniło kochana Jagódko a&


8yrs

Image chosen by user
Kochamy i pamietamy


8yrs

Image chosen by user
Jestem z Toba Jadzia


8yrs

Image chosen by user
Jagódka kocham Cię


8yrs

Image chosen by user
Niegasnące płomyki dla Jagódki


8yrs

Image chosen by user
Myślę każdego dnia, tęsknię w każdej minucie...​nadal mam nadzieję, że jeszcze dziś wrócisz do mnie i już nigdy Cię nie wypuszczę z objęć...tak bardzo żałuję, że Cię nie ochroniłam przed najgorszym


8yrs

End of content

No more pages to load