Jagoda Jędrak

This was published in the following publications on 10.01.2014:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Martyna


11yrs

Image chosen by user

Martyna


11yrs

Image chosen by user

Tak bardzo mi Ciebie brakuje..


11yrs

Image chosen by user

Jagódka kocham Cię Słoneczko


11yrs

Image chosen by user

Żyjemy obok...


11yrs

Image chosen by user
<p>przyjaciolka</p> <p>Mineło 6 miesiecy gdy mi rodzice powiedzieli ze już Cie nie ma ... Jagódko moja tęsknie za Tobą, ale wiem że jest Ci tam lepiej. Dziekuję Ci że jesteś że mną , że dałaś mi znak że jest Ci tam dobrze . BYŁAŚ JESTEŚ BĘDZIESZ MOJĄ NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ. Mam nadzieje ze jak sie spotkamy tam w niebie to sie pobawimy przytulimy pogadamy.Ty teraz jestes moim Aniolem Strozem czuje to gdy jest mi smutno gdy jest mi zle...Jadziu my tu wszyscy tesknimy za Toba mam Ciebie w moim serduszku...Twoja przyjaciolka Amelka</p>


11yrs

Image chosen by user

tesknie za Toba Jadziu


11yrs

Image chosen by user

bardzo za Tobą tęsknimy JADZIU


11yrs

Image chosen by user

odeszłaś 6 mies. temu...​pust​ka


11yrs

Image chosen by user
<p>Jagódko,</p> <p>dziś mija pół roku od kiedy Twoje Serduszko przestało bić... tak nagle i niespodziewanie zakończyło się Twoje krótkie życie...tak mało czasu dostaliśmy na miłość, radość, szczęście...my cierpimy ale to Twoje życie się zakończyło; zawsze byłaś pełna życia, radosna, uśmiechnięta a okrutny los sprawił, że tak mało czasu miałaś na to aby być...nasz śliczny Aniołku</p>


11yrs

Image chosen by user

Skarbie kochamy Cię - Rodzice


11yrs

Image chosen by user

Tęsknimy Skarbie


11yrs

Image chosen by user

Dla Jagódki-Adam


12yrs

Image chosen by user

Kocham Cię Jadziu Asia


12yrs

Image chosen by user

Kochamy i tęsknimy Skarbie


12yrs

Image chosen by user

6 m-cy temu Cię widziałam wróć


12yrs

Image chosen by user

IWONA GRZEGORZ GIENIU KASIA


12yrs

Image chosen by user

tęsknię wróć pobawmy się razem


12yrs

Image chosen by user

TĘSKNIMY Irena i Grzegorz


12yrs

Image chosen by user

KOCHAMY CIĘ SKARBIE


12yrs

Image chosen by user

czekam na Wasz powrót


12yrs

Image chosen by user

JADZIA TĘSKNIĘ ZA TOBĄ-MELA


12yrs

Image chosen by user

Jagódka Kocham Cię i tęsknię


12yrs

Image chosen by user

kolejny m-c naszej rozłąki


12yrs

End of content

No more pages to load