Hania Otulakowska
This was published in the following publications on 29.03.2013:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 29.03.2013:
Głos Wielkopolski
Ostatnie pożegnanie dla
Ś+P
Hani Otulakowskiej
zmarłej 24 marca 2013 roku,
która do końca swoich dni dawała świadectwo
WIARY w Boga, Człowieka i w Życie.
Pomimo swojej długoletniej choroby i cierpienia,
żyła, pomagając innym i nie ustawała, wędrując po ukochanych górach
w poszukiwaniu Piękna, Sił i Nadziei.
Haniu, żegnamy Ciebie słowami Twojej ukochanej piosenki
zespołu Dom o Zielonych Progach
„Wiosna w swoje objęcia nas i wszystko bierze.
Będzie lepiej, musi być, jeśli chce się żyć.
Będzie lepiej, nie inaczej, kiedy sopel się wypłacze.
Pękną pąki, zabrzmi w chmurach
Znów odnajdę siebie
Tak niewiele trzeba, by sięgnąć po kawałek nieba.
Znów maleńką Nadzieję
Dajesz Dobry Boże”.
Dziękujemy za wszystko i nie zapomnimy.
Wolontariusze
Archidiecezjalnej Poradni Rodzinnej w Poznaniu
i Przyjaciele
Składamy najszczersze kondolencje
Rodzicom i Rodzinie
Pogrzeb odbędzie się 2 kwietnia 2013 r. o godz. 10.10
na cmentarzu junikowskim w Poznaniu.
End of content
No more pages to load
Krysia i Marek Kujawińscy
13yrs
Spoczywaj w Pokoju - Wysoccy
13yrs
Dziękuję Haniu - Łucja
13yrs
Michał Pabisiak
13yrs