Zdzisław Szyda
This was published in the following publications on 06.11.2009:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 06.11.2009:
Dziennik Łódzki
Jesteśmy głęboko zasmuceni śmiercią wyjątkowej postaci, współtwórcy łódzkiej energetyki
Zdzisława Szydy
wieloletniego dyrektora Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi
W Zmarłym tracimy człowieka darzonego ogromnym szacunkiem, wspaniałego przełożonego, pełnego życzliwości, ciepła i tolerancji wobec pracowników. Przez wiele lat był nie tylko wysokiej klasy menedżerem i specjalistą, ale także wychowawcą kilku pokoleń energetyków i ciepłowników, wśród których budzi podziw i uznanie.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i pracownicy Dalkii Łódź SA
„Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje”
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 4 listopada 2009 r. odszedł od Nas, w wieku 80 lat, Najukochańszy Mąż, Tatuś i Dziadziuś
Ś+P
Zdzisław Szyda
energetyk
długoletni Dyrektor Zespołu Elektrociepłowni w Łodzi
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10 listopada 2009 r. (wtorek) o godz. 12.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym MB Królowej w Sokolnikach, po której nastąpi wyprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz w Górze św. Małgorzaty.
Żona i Córki z rodzinami
End of content
No more pages to load
Grażyna i Piotr Brzezinscy
16yrs
Izabela i Janusz Kamińscy
16yrs
Małgorzata Szymczak
16yrs