Tak szybko odeszłaś, jest nam bardzo smutno. Odpoczywaj w pokoju. Jak się zadomowisz w Królestwie Niebieskim, to poproś Pana Boga o maleńką chmurkę - na kawiarenkę, abyśmy w przyszłości mogły znowu być razem, już po wsze czasy.
This was published in the following publications on 28.02.2013:
Express Bydgoski