Serdecznie
This was published in the following publications on 20.03.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 20.03.2012:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim
a jednocześnie każdemu z osobna , którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy świętej żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Ś.p. CZESŁAWY KOŃCZALSKIEJ
Księżom z Parafii Św. Antoniego za wsparcie duchowe i modlitwę, licznie zgromadzonej rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom i znajomym za modlitwę, wieńce i kwiaty.
Dziękujemy Centrum Pogrzebowemu „USKOM” za godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
Dzieci z Rodzinami.
End of content
No more pages to load