Serdecznie
This was published in the following publications on 12.10.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.10.2012:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy w bolesnych dla nas chwilach okazali wiele życzliwości i serca oraz wzięli udział we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej naszej ukochanej : córki , siostry , szwagierki , cioci , mamy , teściowej , babci i kuzynki śp . Reginy Misiek z domu Tadrowska . Rodzinie , Przyjaciołom , Znajomym i Sąsiadom za modlitwę , wyrazy współczucia , złożone wieńce i kwiaty , Serdeczne Bóg zapłać . Składają : mama i siostry z rodzinami . Osobne podziękowania kierujemy do Zakładu Usług Pogrzebowych Nero - Falkowski , za przeprowadzenie pięknej uroczystości pogrzebowej .
End of content
No more pages to load