Ada Wielebska
This was published in the following publications on 20.11.2009:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 20.11.2009:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 15 listopada 2009 roku zmarła nasza Mama i Babcia śp. Ada Wielebska Była niezwykłym człowiekiem. Kochała nas i dbała o nas do ostatniej chwili. Krzyś i Małgosia z Jackiem, Mariuszem i Igorem, Małgosia z Jasiem i Alą Pożegnamy Mamę na cmentarzu Witomińskim w Gdyni 21 listopada o godz. 13.00, wcześniej o godz. 12.00 msza św. żałobna w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni.
End of content
No more pages to load