Serdecznie
This was published in the following publications on 29.02.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.02.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Brata, Szwagra i Wujka
ś.p. Jerzego Osińskiego
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom, Delegacjom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Żona z Dziećmi
End of content
No more pages to load