Ignacy Jasiński

This was published in the following publications on 12.06.2013:
Dziennik Łódzki

„Nie płaczcie nad moją nieobecnością, czujcie się blisko mnie i mówcie do mnie jeszcze. Będę was kochał z nieba, tak jak kochałem na ziemi”
św. Augustyn

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś.P.
mgr. inż. Ignacego Jasińskiego

Odszedł dobry i szlachetny Człowiek, pozostawiając pustkę, ale również wiele radosnych i ciepłych wspomnień.

Wyrazy szczerego współczucia żonie Marii, córce Kasi z mężem i ukochanymi przez Dziadka wnuczętami
składają
Przyjaciele i Sąsiedzi

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 14 czerwca 2013 r. o godz. 13.00, na cmentarzu rzymskokatolickim na Zarzewie.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

andrzejstron​ias


12yrs

Image chosen by user

andrzejstron​ias


12yrs

Image chosen by user

andrzejstron​ias


12yrs

Image chosen by user

Anna, Malwina , Janek Dworniczakow​ie


13yrs

Image chosen by user
<p>Zal wielki</p> <p>Za dobroć i serce okazane ludziom drzwi Pana przyjmują cię z wielką radością.....​Spoczy​waj w pokoju :*(</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>DLACZEGO....</p> <p>DLACZEGO TAK SZYBKO...DLACZEGO TAK NAGLE...DLACZEGO...​​DLACZEGO...DLACZEGO ????</p> <p>IGNACY BYŁ WSPANIAŁYM ,MĄDRYM,CZUŁYM,​CIEP​ŁYM I UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM -NIE MA JEDNEGO SŁOWA,KTÓRE GO OPISZE ... BYŁ DOBRYM MĘŻEM , OJCEM I CUDOWNYM DZIADKIEM. BĘDZIE NAM GO BRAKOWAŁO...ZOSTAŁY NAM WSPOMNIENIA I WSPÓLNE CHWILE... ALE WIEMY,ŻE JEST OBOK NAS !!!!!</p>


13yrs

Image chosen by user

Ewa z Grzesiem


13yrs

Image chosen by user
<p>Pozegnanie</p> <p>dobroć i cierpliwość, która Cię przepełniała na zawsze pozostanie w Nas...obok Nas pozostanie pustka po Tobie</p> <p>śpij spokojnie</p> <p>Magda, Piotr, Mateusz i Pola</p>


13yrs

Image chosen by user

Magda Czwartosz-​Bujnowicz


13yrs

Image chosen by user
<p>Żal wielki</p> <p>Wielki smutek.Bardzo dobry i poczciwy człowiek,za dobro okazane innym ludziom czas teraz na nagrodę....</p>


13yrs

Image chosen by user

Esia z Ninką


13yrs

Image chosen by user

Zenona Łapczyńska z mężem


13yrs

End of content

No more pages to load