Z ogromnym
This was published in the following publications on 10.12.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.12.2011:
Nowosci
Z ogromnym żalem żegnamy
śp. ANTONIEGO NAWROCKIEGO
Burmistrza Solca Kujawskiego
Był ofiarnym samorządowcem, służbę publiczną dla swojego miasta łączył z troską o pomyślność całego regionu. Żegnamy Go jako przyjaciela Torunia i orędownika porozumienia dla dobra wspólnego.
Pogrążonej w żałobie Rodzinie oraz mieszkańcom Solca Kujawskiego przekazujemy słowa współczucia oraz jedności w żalu i cierpieniu.
Przewodniczący Rady Miasta Torunia Prezydent Miasta Torunia
Marian Frąckiewicz Michał Zaleski
End of content
No more pages to load