EWA WALKOWIAK

This was published in the following publications on 02.08.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 29 lipca 2011 roku, po długotrwałej chorobie odeszła od nas najukochańsza ŻONA, MAMA i CÓRKA śp. EWA WALKOWIAK Pogrzeb odbędzie się w środę 3 sierpnia 2011 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Św. Prosimy o nieskładnie kondolencji</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 29 lipca 2011 roku, po długotrwałej chorobie odeszła od nas najukochańsza ŻONA, MAMA i CÓRKA śp. EWA WALKOWIAK Pogrzeb odbędzie się w środę 3 sierpnia 2011 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Św. Prosimy o nieskładnie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zal

iwona


2yrs

To już tyle lat minęło a Ty zawsze jesteś ze mną. Zawsze. Ewa. Do zobaczenia

Asia


3yrs

Image chosen by user
asa


10yrs

Image chosen by user
<p>ewa</p> <p>ciagle o tobie mysle Tak to juz jest ze tych wpisow bedzie coraz mniej. nigdy ciebie nie zapomne asia</p>


12yrs

Image chosen by user

asia


12yrs

Image chosen by user

iwona jodkowska to już rok


13yrs

<p>kochana ewo</p> <p>Nie moge uwierzyc ze odeszlas Dla mnie zawsze jestes ta dobra, madra kochana przyjaciolka Bardzo prawym czlowiekiem I te twoje dobre oczy i twoj usmiech Zaluje bardzo ze nie moglysmy sie czesciej spotykac Snilas mi sie dzisiaj Ewa zawsze pozostaniesz w moim sercu Dziekuje ....wiesz za co Wiem za na pewno gdzies tam jestes i Wiesz co chce Tobie powiedziec Do zobaczenia Wierze ze sie kiedys spotkamy .....</p>


14yrs

Image chosen by user

asia pachciarek


14yrs

Image chosen by user

asia


14yrs

Image chosen by user

IWONA JODKOWSKA


14yrs

Image chosen by user

znajomy


14yrs

Image chosen by user

ELA OSADNIK


14yrs

Image chosen by user

bożena nowakowska pielka


14yrs

Image chosen by user

IWONA JODKOWSKA


14yrs

Image chosen by user

Bożena N.P.


14yrs

Image chosen by user

Szymczak


14yrs

Image chosen by user

BEATA


14yrs

Image chosen by user

Monika


14yrs

Image chosen by user

KR


14yrs

Image chosen by user
<p>POZEGNANIE</p> <p>DO ZOBACZENIA TAM GDZIE CZAS NIE BEDZIE NAS OGRANICZAL, PRZYJACIOLKO MOJA</p> <p>VIOLETTA LEPIARCZYK-ROMANCZAK</p>


14yrs

Image chosen by user

Wiesia łagoda


14yrs

Image chosen by user

MARLENA


14yrs

Image chosen by user

VIOLETTA LEPIARCZYK- ROMANCZAK


14yrs

Image chosen by user
<p>wspomnienie</p> <p>Zawsze będziemy pamiętać Twój serdeczny uśmiech i dobre , mądre oczy.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load