Żyłaś dla
This was published in the following publications on 08.10.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.10.2011:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
6 października 2011 roku odeszła od nas nasza kochana Córka, Siostra, Wnuczka i Ciocia
śp. MAŁGORZATA PAŃCZYK
lat 46
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 10 października br. o godz. 11.00
w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP
przy ul. Glinki.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Rodzice, Babcia
oraz Brat z Żoną i Dziećmi
End of content
No more pages to load