Gdyby mił
This was published in the following publications on 07.10.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.10.2011:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami"
Odeszłaś od nas fizycznie - z serc nigdy
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 4 października 2011 r. odeszła od nas Najukochańsza Żona, Mamusia, Teściowa, Babcia, Córka, Siostra, Szwagierka i Ciocia
Śp.
mgr ELŻBIETA KOBYŁECKA
z domu Pudlak
lat 58
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 8 października 2011 r. o godz. 14.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy kościoła p.w. Św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 15.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Żwirki i Wigury.
Pogrążony w smutku
Mąż z Synami i Rodziną
Autokar zostanie podstawiony przy kościele p.w. Św. Antoniego po Mszy św.
End of content
No more pages to load