Bronisław Kwiatkowski,Włodzimierz Potasiński

This was published in the following publications on 14.04.2010:
Gazeta Krakowska

Z wielkim żalem żegnamy tragicznie zmarłych
gen. broni
BRONISŁAWA KWIATKOWSKIEGO
gen. dyw.
WŁODZIMIERZA POTASIŃSKIEGO
wybitnych i doświadczonych dowódców Wojska Polskiego,
byłych żołnierzy 2 Korpusu Zmechanizowanego,
niezapomnianych Kolegów i Przyjaciół.
Rodzinom, Najbliższym i Współpracownikom wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają
gen. dyw. Zbigniew GŁOWIENKA, kadra i pracownicy wojska 2. Korpusu Zmechanizowanego w Krakowie
Cześć Ich Pamięci!

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Bogdan


16yrs

Image chosen by user

bosia


16yrs

Image chosen by user

Piotr Trzeciak


16yrs

Image chosen by user

Alfred Rymarowicz


16yrs

Image chosen by user
<p>10 IV 2010- - -PAMIĘTAM</p> <p>Składam najszczersze kondolencje rodzinie Pana Kwiatkowskiego.</p> <p>Był on wspaniałym człowiekiem.</p> <p>Był znajomym mojej mamy i moim przyszywanym wujkiem.</p> <p>Choć mam tylko a może aż 13 lat to go nie pamiętam za bardzo ale jesem pogrążona w smutku .</p> <p>Każdego wieczory zasypiam z myślą że będzie dobrze , że rano będzie wszystko OK...</p> <p>ale rano budzę się w okropnej rzeczywistości...</p> <p>nie potrwfię uwierzyć w to co się stało...</p> <p>Może w ten, choć tragiczny sbosób Bóg chciał rozpowszechnić KATYŃ na cały Świat, by każdy dowiedział się jakich ludzi 70 lat temu straciła Polska.</p> <p>Ale Boże dlaczego znowu polska inteligencja, dlaczego znowu elita, dlaczego znowu same kwiaty POLSKIE.</p> <p>Dlaczego ?!</p> <p>Ziemio Katyńska !</p> <p>Dlaczego nadal jesteś żądna krwi POLSKICH WAŻNYCH OSOBISTOŚCI ? !</p> <p>Ziemio Katyńska !</p> <p>Odpowiedz!</p> <p>Nigdy o WAS nie zapomnimy ! !</p> <p>Hołd ofiarom katastrofy . . .</p> <p>Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie . . .</p> <p>Gabrysia B. Kraków , 2010<img alt="Cry" src="/scripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cry.gif" /></p>


16yrs

Image chosen by user

Joanna


16yrs

Image chosen by user

Pasoń Leszek


16yrs

Image chosen by user

Tadeusz


16yrs

End of content

No more pages to load