Serdecznie
This was published in the following publications on 10.08.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 10.08.2012:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele życzliwości i wsparcia oraz uczestniczyli we mszy św. i ostatniej drodze
śp. ZDZISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO
Mojego kochanego Męża, naszego wspaniałego Ojca i drogiego Brata
W szczególności dziękujemy Księdzu dr. Bronisławowi Kaczmarkowi- Proboszczowi parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy, Księdzu Aleksandrowi Kozakowskiemu, Pani Grażynie Dziedzic- Dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy oraz Pani Ewie Pronobis-Sosnowskiej- Dyrektorowi Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bydgoszczy.
Serdecznie dziękujemy również Nauczycielom i pozostałym Pracownikom, Uczniom i Absolwentom.
Ponadto dziękujemy Kierownictwu i Współpracownikom ze Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy i Firmy Alcatel-Lucent w Bydgoszczy, Przyjaciołom, Znajomym i Sąsiadom
Lucyna, Izabela, Marcin i Tadeusz Wojciechowscy
End of content
No more pages to load