Nigdy nie
This was published in the following publications on 05.01.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 05.01.2012:
Express Bydgoski
„Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z tobą, zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 03.01.2012 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata i Teść
śp. Edmund Fryszka
lat 71
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 05.01.2012 r. o godz. 10.00 w kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Wojska Polskiego.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona
Rodzina
End of content
No more pages to load