Nigdy nie
This was published in the following publications on 25.03.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.03.2011:
Express Bydgoski
„Nigdy nie zapomnimy chwil spędzonych z Tobą, zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23.03.2011 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Helena Bonk lat 76
z domu Schreiber
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28.03.2011 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Św. Wincentego a'Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load