Serdecznie
This was published in the following publications on 05.11.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.11.2011:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej naszej kochanej Mamy, Teściowej, Babci i Siostry
śp.
SABINY SOSNECKIEJ
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load