Serdecznie
This was published in the following publications on 05.01.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.01.2012:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Taty, Teścia, Dziadka, Szwagra, Wujka i Kuzyna
śp.
ZDZISŁAWA GRZMOCIŃSKIEGO
Lekarzom i Pielęgniarkom z Hospicjum "Światło" za troskliwą opiekę,
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
RODZINA
End of content
No more pages to load