PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 03.08.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.08.2012:
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIA
dla Lekarzy i Pielęgniarek Oddziału Chorób Wewnętrznych i Nefrologii Szpitala Miejskiego im. dr. E. Warmińskiego i Hospicjum im. ks. J. Popiełuszki w Bydgoszczy za troskliwą opiekę podczas choroby naszej kochanej Mamy
śp.
URSZULI ZIÓŁKOWSKIEJ
oraz dla ks. z parafii św. Polskich Braci Męczenników, Rodziny, Przyjaciół, Znajomych, Sąsiadów, Delegacji z Zakładów Pracy,
oraz Wszystkich, którzy towarzyszyli w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku,
za wspólną modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
składają
Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load