Gdyby mił
This was published in the following publications on 30.08.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 30.08.2011:
Express Bydgoski
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 sierpnia 2011 roku odeszła od nas kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia śp. ANTONINA SZELISKA
lat 70
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w środę 31 sierpnia br. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym w Brzozie.
W smutku pogrążeni
Mąż i Dzieci z Rodzinami
End of content
No more pages to load