Stefania Ruszczyńska

This was published in the following publications on 14.07.2010:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13 lipca 2010 roku zmarła moja kochana mama, babcia i prababcia śp. Stefania Ruszczyńska z domu Kaczmarek lat 92. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.07.2010 r. o godz. 10.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku CÓRKA, WNUKI i PRAWNUCZKI

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zbliża się 16.rocznica śmierci kochana Babciu Stephanie… Pamiętamy o Tobie! Odpoczywaj w spokoju! Mówimy do zobaczenia! Paul et Therese 13.07.2026

Paweł i Terenia


1d

Image chosen by user
15.lat … Pamiętamy kochana Babciu Paul et Therese 13.07.2010-13.07.​20​25

Paul et Therese


11mos

13.07.2010-13.07.​20​25 + Stephanie Ruszczynski - Kaczmarek 15.ans Tu me manques Paul et Therese La France nous manques

Paul et Therese


11mos

Image chosen by user
15.lat temu zbliżał się kres Twego życia … Kochana Mamo , kochana Babciu pozostajesz w pamięci i rozmowie każdego dnia … Brakuje tak bardzo Ciebie ! Twój spokój łagodził ból i dawał nadzieję … Pamiętająca córka Theres i wnuk Paul ! Czemu Witold nie pamięta ? Nie mamy pojęcia ??? Ktoś go zmienił tak bardzo … Do ZOBACZENIA ! Mówimy … Na ZAWSZE w NAZEJ PAMIĘCI . BONNE NUIT STEPHANIE

Paweł i Terenia


11mos

Image chosen by user
Stephanie Za chwilę minie 15. lat od Twojego odejścia … Pamiętamy , tęsknimy … Mowimy do ZOBACZENIA ! Je pense a Toi Inowrocław Pologne - Leforest Pas De Calais France De Nord Paul wt Therese ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤​​️❤️❤️❤️

Paweł i Teresa Ruszczyńscy ( Mr. )


1yr

Image chosen by user
Dziś mija 14. lat Twojego odejścia … Gdzieś między wierszami odchodzi któryś z nas … Myśle o Tobie w moim morskim raju U …. Paul 13.07.2024 ……..

Paul Mrozinski


1yr

Image chosen by user
Zbliża się 14. ROCZNICA TWOJEJ ŚMIERCI ! Pamiętamy o Tobie ! Stephanie KACZMAREK - RUSZCZYNSKI Witold oddalił się … ??? To nie ten wnuk , którego Babciu znałaś … niestety ! My tęsknimy i mowimy do zobaczenia ! Vive la France ! Paul et Therese TU ME MANQUES La FRANCE - LEFOREST - NOUS MANQUE DO ZOBACZENIA BABCIU PAUL ET THERES 13.07.2024

Paul Mrozinski - Ruszczynski


1yr

Image chosen by user
Pomóż nam Paul et Theres ( Witek oddalił się )

Paul


2yrs

Babciu tęsknię , byłaś drugą Mamą Terenia walczy z ciężką chorobą a źli ludzie wypędzili mnie z gimnazjum numer 3. Teraz ja mieszkam w mieście marzeń … Poza mną nikt nie pamięta o Tereni ! Jest tak chora , ze już nie wychodzi z domu ale wie ze Dzięki Tobie i mojej pomocy żyje … Zbliża się kolejna rocznica - Tęsknimy Paweł z Theres Brakuje placka z morelami i opowieści o najpiękniejszej Francji - naszej Ojczyźni Co Franek nawyprawial by przyjechać do tak strasznej polski Paul et Theres Od góry czuwaj Do zobaczenia Maj 2024

Paul i Thetese


2yrs

Image chosen by user
Patrz na nas z góry

Paweł z Mamą


2yrs

Babciu mija 13 lat a ciagle widzę Cię jakbyś tylko na chwile wyszła z pokoju … tęsknie Proszę daj siły Tereni … teraz Ona zmaga się z ciężka choroba … moje serce płacze !

Paul


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie Kochana Babciu każdego dnia..... PAUL

Pawel Mroziński


6yrs

End of content

No more pages to load