MARIA GRACZYK
This was published in the following publications on 24.07.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.07.2012:
Express Bydgoski
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 lipca 2012 r. zmarła nasza nieodżałowana emerytowana Koleżanka
śp. MARIA GRACZYK
Mężowi i Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia
składają pogrążeni w smutku Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy
"Zgasłaś nam jak świecy promyk bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna ... I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie na zawsze..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.07.2012 r. po ciężkiej chorobie odeszła kochana Żona, Mamusia, Babcia i Siostra
śp. MARIA GRACZYK
lat 70
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się we wtorek 24.07.2012 o godz. 11.00 na cmentarzu parafialnym przy Al. S. Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load