EWA TOMCZYK

This was published in the following publications on 03.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

E.S.


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user

MKS


13yrs

Image chosen by user

pamiętamy.


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user
<p>Ewie...</p> <p><br /><strong><em>Ewie...</em></strong></p> <p><em>Zasnęłaś? Czy o czymś marzysz, przymknąwszy powieki.</em></p> <p><em>Dla Ciebie to ledwie chwila, zaś dla nas niemal wieki.</em></p> <p><em>Co dzień pytamy siebie - prawda to, czy nam się tylko zdaje?</em></p> <p><em>A może wyjechałaś na szczęśliwe Hawaje...</em></p> <p><em> E.Sz.</em></p> <p><em> 13 kwietnia 2013 r.</em></p>


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user

E.S.


13yrs

Image chosen by user
<p>Prośba o wyspy szczęśliwe</p> <p style="text-align:center"><span><strong>Prośba o wyspy szczęśliwe</strong></span></p> <p style="text-align:center"><span>A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,</span><br /><span>wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,</span><br /><span>ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,</span><br /><span>we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.</span></p> <p style="text-align:center"><span>Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,</span><br /><span>rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,</span><br /><span>dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,</span><br /><span>myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.</span></p> <p style="text-align:center"><span> <strong><em><span>Konstanty Ildefons Gałczyński</span></em></strong></span></p>


13yrs

Image chosen by user

pamiętamy o Tobie Ewciu


13yrs

Image chosen by user
<p>Dwa tygodnie temu jeszcze byłaś wśród nas....To dopiero i aż dwa tygodnie! Wciąż nie mogę uwierzyć,że Cię nie ma,że nie mogę z Tobą porozmawiać,​zadzwon​ić do Ciebie,spytać - co słychać?...Na zawsze będziesz żyła w naszych sercach i pamięci Ewuniu...Śpij spokojnie...</p>


13yrs

Image chosen by user

MKS


13yrs

Image chosen by user

Anonim


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user

ES


13yrs

Image chosen by user

anonim


13yrs

Image chosen by user

Ila


13yrs

Image chosen by user

M.S.


13yrs

Image chosen by user

ILA


13yrs

Image chosen by user

ES


13yrs

Image chosen by user

E.S.


13yrs

Image chosen by user
<p>Bez Ciebie...</p> <p>Tak ogromnie nam smutno bez Ciebie Ewuniu...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Obietnica...</p> <p>JANA 11:21-25</p> <p>Marta rzekła zatem do Jezusa:"Panie,gdybyś tu był,mój brat by nie umarł.Ale i teraz wiem,że o cokolwiek Boga poprosisz,Bóg ci da."Jezus rzekł do niej:"Twój brat wstanie."Marta powiedziała do niego:"Wiem,że wstanie podczas zmartwychwstania w dniu ostatnim."Jezus rzekł do niej:"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.Kto we mnie wierzy,ten choćby nawet umarł,ożyje."</p>


13yrs

End of content

No more pages to load