IRMINA PIEŚLAK
This was published in the following publications on 29.07.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 29.07.2011:
Express Bydgoski
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla mnie chwili, dzielili ze mną smutek i żal, ofiarowali przyjacielską pomoc, okazali serce i życzliwość oraz wzięli udział we Mszy Świętej Żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, żegnając moją kochaną Mamusię
śp. IRMINĘ PIEŚLAK
a w szczególności Księdzu Dariuszowi Okońskiemu, Rodzinie, moim serdecznym Przyjaciółkom, Przyjaciołom Mamy, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom z Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego i Centrum Edukacji Zawodowego oraz Wszystkim pozostałym Uczestnikom za modlitwę, wieńce, wiązanki, wyrazy żalu i współczucia serdeczne podziękowania składa Córka Joanna z Rodziną
Msza św. w intencji Mamy zostanie odprawiona dnia 23 sierpnia 2011 r. o godz. 8.00 w Bazylice św. Wincentego a'Paulo w Bydgoszczy.
"Tak ciężko jest żyć, gdy serce Matki przestało bić..."
End of content
No more pages to load
I
13yrs