Złote ser
This was published in the following publications on 19.02.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.02.2011:
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17.02.2011 r. odeszła od nas nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia
śp. Teresa Dworak
lat 76
z domu Nowostawska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.02.2011 r. o godz. 10.00 w kościele św. Krzyża przy ul. Artyleryjskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni
Córka Elżbieta, Wnuk Rafał z Żoną Katarzyną, Wnuk Radosław z Żoną Dorotą, Prawnuki Mateuszek i Jaś
End of content
No more pages to load